Jeleniogórska Grupa Handlowo - Usługowa, to projekt rozwoju lokalnej przedsiębiorczości, oparty głównie na wartościach sprawiedliwego handlu. Uczciwej wymiany towarów i usług na drodze Klient - Sprzedawca, Sprzedawca - Klient. Grupę tworzą Przedsiębiorcy z regionu Jeleniej Góry i najbliższych okolic, prowadzący działalność gospodarczą w sektorze małych i średnich firm z różnych branż. Wspólnie wdrażane strategie, oparte są na solidnym fundamencie szeroko pojętego marketingu.

  Rozwój własnej firmy jest niesamowicie ważnym elementem dla każdego Przedsiębiorcy. Wizerunek, jakość oferowanych produktów lub usług, obsługa Klienta, reakcja na potrzeby Klienta, sposób dotarcia do grupy docelowej potencjalnych odbiorców czy chociażby orientacja na konkurencję, to tylko niektóre elementy mające ogromny wpływ na funkcjonowanie firmy. Chwilowy, wzrost poziomu sprzedaży, wcale nie oznacza stabilnej, ugruntowanej pozycji ekonomicznej na rynku handlu produktów i usług. Wiele czynników regulujących lokalny rynek handlowy, ma wpływ na tego typu sytuację. Prowadząc własny biznes trzeba mieć świadomość, iż aktualny sukces nieoczekiwanie może zamienić sie w spektakularną klęskę. Dlatego też, pewne działania związane ze stabilnym funkcjonowaniem firmy powinny być wykonywane regularnie i systematycznie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnych rozczarowań, często niemałych nakładów finansowych i z reguły kilku lat ciężkiej pracy. 

  Nasz projekt to forma współpracy lokalnych Przedsiębiorców, nastawionych na sukces, ludzi biznesu. Fachowców w danej branży, liderów wśród Jeleniogórskich Firm, realizujących politykę handlu Fair Play. Korzystających ze sprawdzonych działań, opartych na prowadzeniu agresywnej polityki reklamowej, a co za tym idzie do zwiększenia popytu na oferowane produkty czy usługi. Innowacyjny sposób funkcjonowania Grupy Handlowo - Usługowej, bez wątpienia przyniesie sukces na całej płaszczyźnie realizowanego celu, każdej firmie uczestniczącej w projekcie bez względu na branżę w jakiej się realizuje. Tym samym oszczędzając czas czy chociażby spore środki finansowe przeznaczone na reklamę i promocję własnej firmy.

KATALOG FIRM             FACEBOOK             SKLEP

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now