KREATOR MARKI & WIZERUNKU. INICJATOR PROJEKTÓW WSPIERAJĄCYCH LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW SEKTORA MiŚP.

 

  Firma SOCIO powstała w drugiej połowie roku 2017, jako jednoosobowa działalność gospodarcza o profilu usługowo - handlowym. Głównym profilem działalności było pośrednictwo w handlu towarami różnego rodzaju oraz działalność agencyjna. Dzięki pracy w różnych branżach, bezustannie mogliśmy obserwować zmieniający się rynek w dziedzinie handlu. Widząc te zmiany, szukaliśmy rozwiązań, które pozwolą nam zaistnieć i umocniać swoją pozycję gospodarczą. Nawiązywaliśmy liczne kontakty biznesowe, analizowaliśmy wszelkie sugestie i porady, które otrzymywaliśmy od doświadczonych Przedsiębiorców. Uczestniczyliśmy w szkoleniach i wykładach dotyczących funkcjonowania rynku handlu i usług, i co ważne orientacji w nim. Szereg zarówno teoretycznych jak i praktycznych zajęć z zakresu technik sprzedaży czy chociażby obsługi klienta kierował nasz zespół do realizacji wytyczanych celów.

 

 Dwa lata później, jednoosobowa firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Od tego momentu SOCIO SP. Z O.O. zajmuje się realizacją własnych projektów biznesowych oraz wsparciem firm sektora MŚP w zakresie sprzedaży produktów i usług. Doradzamy przedsiębiorcom w tematach szeroko pojętego marketingu. Analizujemy sytuację, opracowujemy i wdrażamy plany, mające na celu poprawę sytuacji ekonomicznej danej jednostki, firmy. 

 Tworzymy projekty oparte na realizacji agresywnej polityki reklamowej z udziałem regionalnych firm, zrzeszając tym samym lokalnych przedsiębiorców, reprezentujących jedną silną markę, co niewątpliwie redukuje koszty prowadzenia owej kampanii promocyjno - reklamowej, jednocześnie niosąc za sobą zaskakujące efekty wzrostu poziomu sprzedaży oferowanych produktów czy usług.  

 Dynamiczny rozwój naszej firmy oraz bezustannie powiększająca się kadra w naszym zespole, bez wątpienia wyróżnia nas na  falującym pod względem zapotrzebowania rynku handlowym, dzięki czemu nasz wizerunek w świecie biznesu postrzegany jest jako partnera godnego zaufania.

 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now