" Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu żebyśmy to robili

i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my " 

                                                                                                                                                                                   HENRY FORD

NOWOCZESNY MARKETING W INTELIGENTNYM ZARZĄDZANIU FIRMĄ 

    SOCIO Group - Nasza kadra od lat związana jest z zagadnieniami szeroko pojętego marketingu w biznesie.  Tworzenie i wdrażanie innowacyjnych działań mających na celu zwiększenie popytu na wyznaczone dobra, to nie tylko nasza praca ale również pasja. Wykorzystując zaawansowaną technologię opracowujemy innowacyjne plany marketingowe. Nasz sukces to także bezustanne pogłębianie wiedzy i nauka, dzięki czemu zawsze założony plan działania pokrywa się w 100 % z realizacją ustalonego celu.

  Wdrażamy głównie własne projekty realizowane na potrzeby ekonomicznych warunków panujących na rynku gospodarczym. Jednak jako ludzie sukcesu dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z innym. Lubimy wyzwania.

   REALIZACJE  - PROJEKT "JGA G H-U" - Stworzyliśmy projekt wsparcia  lokalnego rynku handlowo - usługowego pt. Jeleniogórska Grupa Handlowo - Usługowa. Celem naszych działań jest zwiększenie atrakcyjności oferowanych produktów i usług przez firmy regionalne na tle Galerii handlowych, sklepów sieciowych czy dyskontów. Zwiększenie popytu lokalnego rynku za pomocą prostych działań promocji i reklamy od lat wykorzystywanych przez sieci handlowe, nazywanych agresywna polityka reklamową. Realizacja bądź co bądź kosztownych działań w tym przypadku rozłożona jest na kilkunastu Partnerów projektu ( Firmy Lokalne ), co stało się realnym celem konkurowania z dużymi firmami przez lokalny rynek handlu. Dotąd często nie osiągalna bariera finansowa nie stanowi już problemu dla Partnerów Projektu JGA G H-U

Więcej informacji

   MISJA - Wspierać Lokalnych Przedsiębiorców sektora MiŚP, ponieważ są ludźmi sukcesu biorąc sprawy w swoje ręce, a co za tym idzie, z takimi ludźmi rozwój miasta i polepszenie warunków bytowych to tylko formalność.

   CEL - Naszym głównym celem jest rozwój programów wspierających lokalne rynki handlowe produktów i usług za pośrednictwem współpracy franczyzowej na terenie wszystkich województw w kraju.

   FRANCZYZA REALIZOWANYCH PROJEKTÓW - Mając na uwadze różnorodność rozwoju gospodarczego Polskich miast, warunki umowy franczyzowej określane są po przeprowadzeniu rzetelnej analizy określonego terenu. Między innymi opłacalności czy możliwości rozwojowych danego projektu względem franczyzobiorcy. 

  W sprawie podjęcia ewentualnej współpracy na zasadach franczyzowych prosimy o kontakt z osobą decyzyjną: Kamil Rafiński

tel.: +48/730 810 030, @: kamil_rafinski@gazeta.pl

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now